English E-Posta Öğrenci Bilgi Sistemi EBYS Portal
 • YENİ REKTÖRLÜK BİNAMIZ

  YENİ REKTÖRLÜK BİNAMIZ

  Tarihi dokuların kullanıldığı mimarisiyle dikkat çeken rektörlük binamız DEVAM

 • KIZ ÖĞRENCİ YURDUMUZ

  KIZ ÖĞRENCİ YURDUMUZ

  Öğrencilerimize her anlamda kaliteli imkanlar sunmanın gayretinde olan 152 kişi kapasiteli Kız Öğrenci Yurdumuz DEVAM

 • İLK MEZUNLARIMIZI VERMENİN GURURUNU YAŞIYORUZ

  İLK MEZUNLARIMIZI VERMENİN GURURUNU YAŞIYORUZ

  Erzurum Teknik Üniversitesi olarak, ilk mezunlarımızı vermenin heyecanını yaşadık. DEVAM

27.03.2017

TÜBİTAK YARIŞMASINA EV SAHİPLİĞİ YAPIYORUZ

Her yıl düzenlenen “TÜBİTAK Lise Öğrencileri Arası Araştırma Projeleri yarışmasının bu yılki 48. programı Üniversitemiz ev sahipliğinde gerçekleşiyor.

21.03.2017

İTÜ HEYETİ ÜNİVERSİTEMİZİ ZİYARET ETTİ

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet KARACA, İTÜ ARI Teknokent CMO – Genel Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Deniz TUNÇALP, İstanbul Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Özgül Özkan YAVUZ ve İstanbul Kalkınma Ajansı Birim Başkanı Süleyman BAYEZİT’den oluşan İTÜ heyeti üniversitemizi ziyaret ettiler.

09.03.2017

KKTC MİLLİ EĞİTİM BAKANI REKTÖRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

KKTC Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Dr. Özdemir Berova ve beraberindeki heyet Rektörümüz Prof. Dr. Muammer Yaylalı’yı ziyaret etti.

20.02.2017

ÜNİVERSİTEMİZDE TEMEL AFET BİLİNCİ EĞİTİMİ VERİLDİ

Üniversitemiz Genel Sekreterliği tarafından organize edilen “Temel Afet Bilinci Eğitimi” konulu eğitim ve tatbikat 20 Şubat 2017 tarihinde İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleşti.

19.02.2017

YARGI MENSUPLARI REKTÖRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Anayasa Mahkemesi Genel Sekreteri Selim Erdem ve beraberindeki yüksek yargı mensupları ile ilimizde görev yapan yargı mensuplarından oluşan heyet Rektörümüz Prof. Dr. Muammer Yaylalı’yı ziyaret ettiler.

26.01.2017

ERZURUM TARİH DERNEĞİ ÜNİVERSİTEMİZİ ZİYARET ETTİ

Erzurum Tarih Derneği, ETÜ bünyesinde Erzurum Şehir Arşivi'nin kurulması münasebetiyle, Rektörümüz Prof. Dr. Muammer Yaylalı'ya tebrik ve teşekkür ziyaretinde bulundu.

REKTÖRÜN MESAJI

ETÜ, tarihi ve kültürel zenginlikleri ile öne çıkan Erzurum’da kurulan devlet üniversitesidir. Ülkemizde halihazırda 200 üniversite var olup bunlardan DEVAM

ETÜ TANITIM

Lisans ve Yüksek Lisans Değişim Programları Öğrencilerimiz, Avrupa ve Amerika’daki eğitim kurumlarıyla yapılacak Erasmus gibi DEVAM

İŞBİRLİĞİ ve PROTOKOLLER

ETÜ ile İTÜ, YTÜ ve ODTÜ Arasında Eğitim-Öğretim Faaliyetlerinde Öğretim Elemanlarının ve Öğrencilerin İşbirliğini Teşvik Etmek, Mevcut İmkanların Ortak DEVAM